Atención, se abre en una ventana nueva. ImprimirCorreo electrónico

Errekorrak / Records

Ibilbide berria / Nuevo recorrido

Oinezko Lasterketa / Carrera Pedestre

Gizonezkoen absolutua / Absoluto masculino

Remigio Queral  Benlloch (Castellón)

 3h20'07'' (2011)

Emakumezkoen absolutua / Absoluto femenino

Nerea Amilibia Arruti (San Pedro de Aia)

4h02'34'' (2010)

Beteranoak A / Veteranos A

Javier Olabarria (Orozko)

3h29'44''(2014)

Beteranoak B / Veteranos B

Batis Zabala (Gallarta)

3h44'03'' (2014)

Beteranoak C / Veteranos C

Jose María Cámara (Colmenar Viejo)

3h48'54'' (2012)

Beteranoak D / Veteranos D

Angel Lopez Ortiz (Basauri)

5h01'14''(2010)


Junior Masculino

Yeray Villar (Navas - Barcelona)

4h33'47'' (2013)



Emakumezkoen beteranoak / Veteranas


Nerea Amilibia Arruti (San Pedro de Aia)

4h26'49'' (2014)

Tokiko gizonezkoa / Local masculino

Miguel Angel Castro (Aranguren)

3h47'05'' (2011)

Tokiko emakumezkoa / Local femenino

Saioa Elaso (Zalla)

4h29'28'' (2011)

 

Mountain Bike

Gizonezkoen absolutua / Absoluto masculino

Jose Antonio Diez Arriola (Castro Urdiales)

2h28'56'' (2012)

Emakumezkoen absolutua / Absoluto femenino

Meritxel Henales (Bilbao)

3h36'13''  (2014)

 

Beteranoak A / Veteranos A
Jose Mª Zango (Basauri) 2.47.01 (2014)

2h47'01'' (2014)

Beteranoak B / Veteranos B

Carlos Barredo (Bilbao)

2h58'12'' (2012)

Beteranoak C / Veteranos C

Constantino Arias Arias (Ponferrada)

3h01'19'' (2012)

Beteranoak D / Veteranos D

Stoen Hans-Tore (Porsgrun- Noruega)

3h30'54'' (2012)

 

Emakumezkoen beteranoak / Veteranas

Maria del Mar Carneros Pombo (Bilbao)

3h55'26'' (2012)

Junior

Gorka Santisteban (Zalla)

3h57'42'' (2013)

Tokiko gizonezkoa / Local masculino

Igor García Gorosito (Zalla)

2h38'44'' (2009)

Tokiko emakumezkoa / Local femenino

 

Karla Kortazar Unzaga (Zalla)

3h59'54''  (2012)

 

 

Bikoteak / Parejas 

Maria Luisa García Rafael / Manuel Criado Aguado (Madrid)

8h57'19'' (2012)

 

 

Ibilbide zaharra / Antiguo recorrido

Oinezko Lasterketa / Carrera Pedestre

Gizonezkoen absolutua / Absoluto masculino
Ricardo Mejía (México)
2h45'26" (2007)

Emakumezkoen absolutua / Absoluto femenino
Alizia Romero Puente (Durango)
3h27'34" (2006)


Beteranoak D / Veteranos D
José Luis Gisasola (Eibar)
3h50'23" (2006)


Beteranoak C / Veteranos C
Marcelino Serrano (Gasteiz)
3h27'44" (2006)


Beteranoak B / Veteranos B
Ricardo Mejía (México)
2h45'26" (2007)


Beteranoak A / Veteranos A
Ricardo Mejía (México)
2h45'26" (2007)


Emakumezkoen beteranoak / Veteranas
Helena Pérez (Gorliz)
3h48'45" (2006)



Junior
Gonzalo Menéndez (Balmaseda)
4h25'17" (2006)



Tokiko gizonezkoa / Local masculino
Gotzon Gauna (Zalla)
3h20'03" (2007)

 

Tokiko emakumezkoa / Local femenino
Olga Osante (Zalla)
5h53'28" (2007)

 

Mountain Bike

Gizonezkoen absolutua / Absoluto masculino
Iñaki Lejarreta (Berriz)
2h00'21" (2005)

 

Emakumezkoen absolutua / Absoluto femenino
Olatz Bertol (Bilbao)
2h56'44" (2007)



Beteranoak D / Veteranos D
J. Antonio Mur Remón (Gasteiz)
3h13'16" (2003)


Beteranoak C / Veteranos C
Txema Santisteban (Zalla)
2h36'55" (2007)



Beteranoak B / Veteranos B
Pedro Mª Etxebarria (Sopuerta)
2h32'32" (2007)

Beteranoak A / Veteranos A
Pedro Mª Etxebarria (Sopuerta)
2h29'10" (2003)

 Emakumezkoen beteranoak / Veteranas
Susana Rodríguez (Ponferrada)
3h11'22" (2007)


Junior
Julen Lazkano (Zalla)
2h25'51" (2000)